درباره ما

ما، گروهی از فیلمسازان جوان استان خوزستان، با راه‌اندازی سایت کارون تی‌وی و حضور در شبکه‌های اجتماعی سعی داریم فضایی مساعد برای نمایش و عرضه فیلم‌های کوتاه ایجاد کنیم. سالانه ده‌ها فیلم کوتاه در اهواز، خوزستان و سراسر ایران تولید می‌شوند که تنها تعداد معدودی از آن‌ها، با گذشتن از موانع صعب‌العبور امکان نمایش پیدا می‌کنند. بسیاری فیلم‌های ساخته شده به دلیل سلایق و سیاست‌های حاکم بر جشنواره‌های سینمایی از امکان نمایش بر پرده و تعامل با مخاطب بازمی‌مانند و در گوشه‌ای از کمد اتاق یا هارد رایانه‌ی فیلمساز انبار و به فراموشی سپرده می‌شوند.
هدف ما در سایت کارون تی‌وی، علاوه بر تولید فیلم‌ها و سریال‌های کوتاه جهت پخش در این سایت و صفحات مربوطه در شبکه‌های اجتماعی، ایجاد بستری برای عرضه تمام آثار تولید شده استان خوزستان، فارغ از کیفیت‌ فنی و محتوایی است. چرا که باور داریم این حق تمام فیلمسازان استان خوزستان است که بتوانند از حق نمایش فیلم‌شان به طور برابر با دیگران بهره‌مند گشته و با دریافت نظرات و آرای مخاطبان، کیفیت کار خود را بهبود بخشند.
به سایت و صفحات کارون تی‌وی در شبکه‌های اجتماعی بپیوندید آثارتان را برای ما ارسال کنید و آثار سایر هم‌میهنانتان را ببینید. فیلم‌ها و سریال‌هایی که به طور اختصاصی برای این سایت تولید می‌شوند را تماشا کنید و با درج نظراتتان ما را در بهبود کارمان یاری کنید.